1 GÜNDE BOYAMA GARANTİSİ

Zaman her insan için önemlidir. Bunun için sebep ve sonuç hiç fark etmez. İster yeni bir eve taşının isterseniz var olan eviniz de yenileme yapın konu boya ve badana olduğunda sizin için en iyi hizmeti bir günde rahatlıkla verebiliyoruz. Biliyoruz ki evlerinizde boyama işlemi tecrübesiz eller tarafından yapıldığında uzun sürüyor üstelik bu mekan sizin için ticaret kapısıysa o zaman bu maddi anlamda da bir kayıp demek anlamına geliyor. Bizimle çalışmanız halinde sizin için tek 1 günde tüm boyama işlemlerinizi tamamlayabiliyoruz.

Firmamız için mekânın büyüklüğünün ya da küçüklüğünün bir önemi yoktur. Aynı titizlikle boyama işlemi gerçekleştirilip size zaman sağlama noktasında granti veriyoruz.

Garanti ediyoruz ki bir günde arzu ettiğiniz ve beklediğiniz boya hizmetini elde edeceksiniz.

1 günde boya demek kalitesiz ve öylesine yapılmış bir hizmet değildir. Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve güce dayanarak sizlere en iyi şekilde hizmet sağlayacaktır. Mükemmel ve de devrim niteliğinde olan hizmette firmamız size yeterli personel takviyesi yaparak işinizi teslim edecektir. Yüksek kalite ve standart her zaman önceliğimiz olmuştur.

1 günde boyama için ekstra bir ücret ödemezsiniz

İşini bilmeyen ya da sektör içerisinde yeni olan firmalar boya badana konusunda bir günde teslim hizmeti veremeyebilir ancak firmamızla çalıştığınız da size bu garantiyi sağlayabildiğimiz gibi sizden ekstra bir ödeme de istenmeyecektir. Bizim için 1 günde boyama hizmeti sizin zamanınızı en iyi şekilde kullanmanız ve de ticari anlamda maddi zarara uğramamanız içindir. İster iç mekân olsun isterse dış mekan bizimle çalıştığınız da kendinizi daima bir adım önde hissedeceksiniz.

1 günde boyama hizmetinden yararlanabilmek için bizimle telefonla ya da online olarak sitemiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Keşif ve fiyat teklifimiz hızlı bir şekilde size belirtilecektir.

Firmamız size vermiş olduğu süre içerisinde eğer ki hizmetini tamamlayamazsa o zaman yapılmış olan sözleşme kapsamında tutarın % 15’lik bölümü de geri ödenecektir.

Boya ve badana işlerinizde en kısa süre içerisinde tamamlanıp bitirilmesi konusunda profesyonel ekibimiz size her türlü kolaylığı ve hızı sağlayacaklardır.