HİZMETLERİMİZ

Hızlı boya sizin için her zaman en hızlı ve de kaliteli hizmeti vermek için kurulmuş bir firmadır. Bu nedenle de önce müşteri felsefesinden yola çıkarak hareket eder. Amaç müşterilerine birinci sınıf A kalite hizmeti sorunsuz bir şekilde aktarabilmektir. Bugüne kadar yapılan tüm çalışmalarda bu amaç nihayete erdirilmiş bundan sonra da aynı özgüvenle devam edecektir.

Firmamız için boyama işin tecrübesi demektir çünkü bünyemizde çalışan ustalarımızın tamamı bu konuda yetişmiş bilgili ve de tecrübelidir.  Boya işlemi yapılacak mekânın büyüklüğü ya da küçüklüğü hizmet politikamızı etkileyen bir durum olmadı olmayacaktır da. Bu nedenle de tescilli olan markamızın ilkelerine son derece bağlı bir şekilde hareket edilmektedir.

Bizi tercih etmeniz size hız kazandıracağı gibi aynı zamanda profesyonel boyacılarımız tarafından da kusursuz bir hizmeti almış olmanızı sağlar. Boya ve badana konusunda kalite işin yapılış biçimine göre değişecektir.  Bizler çalışırken hiçbir zaman eşyalarınıza ve ya aksesuarlarınıza zarar vermeyiz.  Boyacılarımız bay ve bayan tercihi ile hizmet vermektedir bu nedenle de bizi piyasada bulunan diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz budur. Kısacası kendi boyacılarınızı kendiniz seçebilme lüksüne sahipsiniz.  Firmamız aldığı daire ya da dış mekânda anahtar teslim boya badana konusunda hizmet vermektedir sitemizden de hizmetlerimizin detayını görebileceğiniz gib aşağıda da yapabileceklerimiz belirtilmiştir.

FİRMAMIZIN FAALİYETLERİ

•             İç Cephe Boyası

•             Dış Cephe Boyası

•             Ahşap Boya

•             Yağlı Boya

•             Duvar Kâğıdı

Bizimle çalışmanız sizi memnun edeceği gibi bizi de mutlu edecektir. Çünkü düzgün çalışma prensiplerimizle birlikte sizleri de aramızda görmekten her zaman onur duyacağız. İster ofisiniz olsun isterse eviniz ya da iç mekân dış mekan boyama için bize istediğiniz zaman iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Sektörde çok uzun yıllardan bu yana var olmamız bizim kalitemizi tertibimizi ve de becerimizi öne çıkarmıştır. Bugün İstanbul’ un neresinde olursanız olun bizimle hızlı iletişime geçebilirsiniz.

Tam 350 boya-badana ve diğer ustalarımız ile sizler için hazırız ve sorunlarınıza yardım için bekliyoruz. Yerinde ücretsiz keşif ile standart boya paket  hizmet ücreti veya özel proje çalışmalarına esas cazip teklifler vermek üzere 7/24 saat hizmetinizdeyiz..