YAĞLI BOYA

Yağlı boyaları kullanım alanlarına göre 3 çeşide ayırabiliriz. Bunlar mat, yarı mat ve parlak boyalar şeklinde isimlendirilir. Bu üç boyanın da kalite bakımından bir diğerinden farkı yoktur. Ancak kişiden kişiye zevkler ve kullanım alanları farklı olabileceği içinde üçünün de talepçisi farklıdır. Bizler hızlı boya olarak müşterilerimizin bizden istekleri ve beklentileri doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Bu yüzden de boyama işlemine geçmeden önce beklentiyi öğrenmek isteriz.

Hızlı boya gelişi güzel hizmet kesinlikle vermez bu nedenle de yağlı boya yapılacak alan ya da zemin daha öncesinde incelenerek keşiflendirme yapılmalıdır. Yağlı boya kusurları kolaylıkla örtebileceği gibi boya sonrasında da daha fazla ömrü vardır. Saten ve plastik boyalardan çok daha farklı amaçlar için kullanılabilmektedir. Örneğin demir, duvar, metal gibi aksamlar yağlı boya ile boyanması gerekir. Bunun yanı sıra yağlı boyalar tinerle incetilmesi gerektiği içinde boyaması ayrı bir zahmet gerektirir.

İşini bilmeyen kişiler tarafından yapıldığın da duvarda yürümesi esnasında bir müddet sonra güçlük yaşanacağından ya da sürenin daha uzun olacağından sıkıntı yaratacaktır. İşte asıl ustalık konusu da burada başlar. Hızlı boya firmasından hizmet aldığınız da boyacılarımız size en iyi hizmeti sağlayacaktır. Hangi marka ve çeşitte olursa olsun boyama işleminiz tamamlandığında şöyle geri doğru çekilerek ortaya çıkan sanata da bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Yağlı boyanın girmeyeceği hiçbir yer yoktur bu nedenle de burada herhangi bir sınırlama asla yapılmaz. Demir parmaklıklardan tutun da zeminin boyanmasına varıncaya kadar yağlı boya ile her şeyi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Firmamız yağlı boya sırasında da size en kısa zamanın olmasını taahhüt eder burada zamanın belirlenmesi ise boyanacak olan mekanın büyüklüğü ile alakalı olan bir konudur. Firmamız en iyi işçiliği en uygun fiyat kalitesiyle birleştirerek size sunacaktır.