HAKKIMIZDA

Boya ve badana konularının yalnızca evinizin estetik anlamda güzel görünmesi için yapıldığını düşünmemelisiniz. Boya aynı zamanda mimari bir sanat demektir. Bu nedenle de işini kaliteli bir şekilde yapan firmamız bu ayrıcalığın her zaman bilincinde olmayı tercih etmiştir. Her türlü boya ve badana işlemlerinde sizlere hızlılığın yanı sıra temiz bir ortam teslim etmeyi kendimize amaç edindik ve bunu da yaparken de en yüksek verimi en uygun fiyat kalitesiyle gerçekleştirmeye kendimize hedef bildik.

Firmamız 1993 yılında faaliyete geçti ve geçen 25 yıllık süre içerisinde profesyonel çalışmalarla yolumuza devam ettik. Hem bilgimiz hem de becerimiz ışığında yolumuza devam ederken aynı zamanda bünyemizde çalıştırdığımız tüm personellerin de eğitimlerine önem verdik.

Firmamızın ismi bizim için bir güvence olduğu kadar sizin için de bir güvencedir. İster eviniz olsun isterseniz ofisiniz binalarınızın iç ve dış boyamaları da dâhil olmak üzere her türlü tadilat ve tamirat işlerinizi sorunsuz ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

Bizim için uygulamayı çözüm haline getirmiş bir firmada diyebilirsiniz

Müşterilerimizin bizlere 25 senede göstermiş olduğu güven doğrultusunda onlardan aldığımız destekle yolumuza devam ediyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman bir onur olmuştur. Geniş vizyona sahip uzman çalışanlarımız sizden gelebilecek her türlü talebi değerlendirerek kendi fikirlerini de size aktarmayı tercih etmiştir. Bu sayede güven çerçevesi içerisinde yol almak bizim sektör içerisindeki marka kalitemizi de her zaman ön plana çıkarmıştır.

Sloganımız “önce güven sonra hizmet” hizmet demektir yıllar önce devraldığımız bu güven bayrağını da bugüne kadar hiçbir şekilde indirmedik ve indirmeyeceğiz de.

VİZYONUMUZ

Değişen dünya aynı zamanda evlerin konforunun da değişmesini sağlamıştır. Dolayısıyla üretkenlik ve de dinamizm bizim için özgün fikirlerinde ortaya çıkarılmasını sağlamıştır. Bakış açımızı her zaman farklı tutarak evlerin için en uygun boya renginden tutun da yapılabilecek nasıl bir desen varsa sorunsuz bir şekilde yapabiliriz. Uzun vadeli bir işbirliği çerçevesinde çalışmak bizim en büyük vizyonumuzdur. Bu bağlamda yalnız ev ve ofis değil aynı zamanda kurumsal alanlarınızın da iç ve dış cephe boyalarını sorunsuz bir şekilde karşılayabiliriz.