AHŞAP BOYA

Ağaç eşyalar ve zeminler üzerine yapılan boya hizmetidir. Ahşap boyama cila ve vernik işlemiyle tamamlandığında üst yüzeyinde daha güzel görünmesi sağlanır. Ahşap boyamanın amacı eşyanın ya da yapıldığı yerin havasının değiştirilmesi ve daha güzelleşmesi amaçlanır. Bunun yanı sıra ahşabın dış etkenlerden de korunması sağlanmış olacaktır.

Ahşap boyama M.Ö 200 yılında Çin Han döneminde bulunmuş ve o dönemden bugüne kadar pek çok evrelerden geçmiştir. Günümüzde kullanılan ahşap boyalar ise kalite anlamında büyük bir öneme sahiptir.

Ahşap boya konusunda günümüzde halen çalışmaların yapıldığı bilinmektedir. Ve firmamız da her yeni buluşu yakından takip ederek en kalitelisini kullanmaktadır. Ahşap boyama bir sanat işidir bu nedenle de bunun bilincinde olan kişilerle çalışmak gerekir.

Firmamız ahşap boyama konusunda da en az boya ve badana işleminde olduğu kadar hassas ve tecrübelidir. Kapı kanatları, tavanlar, ahşap zeminler, pencereler kısacası aklınıza ahşap ile ilgili boyanabilecek nasıl bir alan gelirse dört dörtlük hizmet neticesinde size teslim edilmektedir.

Ahşap boyama günümüzde çok fazlaca ihtiyaç duyulan konuların başında gelmektedir. Özellikle boya ve badana işlemi esnasında ahşap zeminlerin korunması ve estetik açıdan güzel durması için başvurulan bir yöntemdir. Bu yöntem sonrasında bulunduğunuz mekânın havası da değişmektedir. Ahşabın belli bir renk tercihi yoktur gerek duvarınıza uydurmak gerekse mobilyanıza uydurmak için renk tercihleri yapılabilmektedir.

Uyguladığımız boya çeşitlerimiz

Yağlı boya, Saten boya, Plastik boya, Su bazlı yarı sentetik boyalar, Akrilik boya, İpek-mat boyalar, Silikonlu boyalar, Silinebilir iç cephe boyası, su geçirmez boyalar, su sızdırmaz dış cephe boyası, küf tutmayan iç cephe boyaları.

Hızlı Boya geniş hizmet gamında ev ve iş yerlerinin boya badana hizmetlerini,temiz,eksiksiz,kaliteli malzeme ve ustalıkla yerine getirmekten onur duyar.